PaniKEY


Online program pro zvládnutí úzkosti.

 

 


 

 

Za 5 dnů si osvojíte systém,

abyste se z každodenních panik dostali sami

Patrik se s úzkostmi snad už narodil. Když mu byly 3 roky, trpěl vážnými zdravotními problémy, kvůli kterým končil několikrát měsíčně na JIPce. Složité zákroky vyžadovaly i několika týdenní hospitalizace. Tak nebylo divu, že se u něj začala rozvíjet obrovská úzkost ze smrti  a nemocí.

“Cítil jsem, že je to konec. Zachvátil mě strašný strach.”

Prožíval s úzkostí každý den. Večer měl strach usnout, kdyby se ráno už nevzbudil. Když byl na prahu dospělosti, zlomilo se to ještě víc. Seděl na přednášce na vysoké škole, když se mu z ničeho nic se mu začala točit hlava, cítil v ní šílený tlak a záplavu zmatených myšlenek. Strach, že umře. Nemohl dýchat, jen věděl, že musí co nejrychleji utéct z místnosti plné lidi, jinak se zblázní. Ale zároveň se styděl a tak se ani nehnul. Nebyl si jistý, jestli se nesloží, když vstane. 

Představa, že to nezvládá, mu přišla stejně děsivá jako to, co se mu dělo. Pomalu vstal a opatrně vykráčel z místnosti. Snažil se tvářit se příčetně a koordinovat své pohyby, ale měl pocit, že na něj kouká celý sál. 

”Všichni na mě koukali jako na blázna. Bylo mi trapně.”

Situace se zopakovala ještě mnoho krát. A časem byla ještě horší. Jednou večer ho z ničeho nic “ranila mrtvice”,  alespoň takový to byl pocit. Vše začal vidět jakoby v mlze, nemohl udržet rovnováhu, měl pocit, že je nakloněný na jednu stranu, ztratil cit v rukou, i v ústech a postupně v celém těle. Necítil nic, co držel v rukou, když jedl, měl pocit, jakoby měl pusu umrtvenou od zubaře. Tento stav trval několik dní. 

”Kolapsy začaly chodit každý den a někdy trvaly i několik dnů.”

Vyhledal neurologa a popsal mu svoje příznaky se strachem, že má sklerózu nebo nádor. Neurolog se mu jen vysmál s tím, že nic z toho, co popisuje, neexistuje a že je zdravý. Sehnal si kontakty na psychiatrii a tak zašel alespoň tam. Dostal se k vyhlášenému primářovi krajské psychiatrie a na terapii k vedoucí klinický psycholožce. Chtěl pro sebe to nejlepší. To, co s nimi však zažil, byl stejně hrozný zážitek, jako úzkosti samotné. Poslalo ho to ještě niž. A nejhorší na tom všem bylo, že i několika týdenních pokusech mu nikdo ani jen nenaznačil, že to, co prožívá, může být obyčejná panika a co s ní má dělat.

”Byla to hrůza, odborníci místo aby mi pomohli, vše jen zhoršili.”

Tak žil dál, jak dokázal. Panik a disociací bylo občas víc, občas méně. Úzkost však byla nekonečná. Myšlenky na smrt měl každý den. Každý den se kontroloval, jestli nemá nějakou nemoc a pokaždé našel nějakou bulku, nebo bolest. Strach z mluvení s lidmi, strach ze tmy, hrůza, když měl  být sám. Rozhodl se, že s tím něco udělá a že v tyhle republice mu zřejmě nepomůžou. 

Vydal se k jednomu Americkému terapeutovi, o kterém si našel, že je světovou jedničkou. Bylo to drahé, ale bylo mu to už jedno. Stálo to však zato. Byl šokován tím, jak odlišný přístup terapeut měl. Kolik informací mu předal. Později zjistil, že tohle je v zahraničí standard. Hned z prvního sezení si odnesl techniku, kterou začal používat a mělo to výsledky! Celý týden neprožil jedinou paniku!

Další týden nezažil jedinou paniku!

Byl ohromen, jak rychle může začít působit něco tak jednoduchého, zvlášť na úzkosti, které trvají bezmála víc jak 27 let. Nebyl zázračně vyléčen. Ale měl naději a cestu. Terapeut mu ukázal ještě několik dalších technik a strategií, které skvěle zabíraly. Postupně odbourával svou úzkost a naučil se je těmito technikami zvládnout v průběhu pár vteřin. Byl tím tak fascinovaný, že začal tyto znalosti sbírat. Vydal se ještě za jednou Americkou osobností a dokonce do Austrálie za další. 

💜 Přestal mít strach z lidí a začal si čas s nimi užívat.

💜 Paniky zmizely a poprvé si uvědomil, jak svázaný celý život byl a jak se člověk může cítit svobodně.

💜 Přestal se bát smrti a nemocí a začal se těšit z času na tomto světě.

💜 Se svou agorafóbií a panickou hrůzou z výšek vylezl na Stezku v oblacích v Jeseníku.


Patrik z příběhu jsem já. Díky svému mnohaletému studiu a hledání cest jsem nalezl řešení, jak z toho ven. A mým cílem se stalo pomoci i ostatním. Vám, kteří prožíváte to, co já sám tak dobře znám. Za léta praxe jsem svoji unikátní metodou pomohl stovkám lidí, kteří mi prošli rukama. A nyní jsem vytvořil projekt PaniKEY, aby tuto pomoc mohl dostat opravdu každý.

Možná to máte podobně? ⬇️


💬 Keď som začala podnikať, určite to vo mne driemalo a prejavilo sa to po covide, presne v tom čase zomreli dvaja veľmi blízki ľudia. Tak ma to zobralo. Úplne ma to ovládlo, musela som užívať neurol, aby som bola schopná ísť do práce. Pri každom odchode z bytu som pociťovala úzkosť. 

💬...u mě jde hlavně o závratě, motání hlavy a jakoby derealizace  s tím že jsem už i vysledovala ve kterých situacích se mi stává nejčastěji, což jsou obchody a uzavřené prostory,dále občas i při rizeni v autě... 

💬 Mám podle svého psychiatra stavy panické úzkosti od r.2014. Před 3lety jsem byl na léčení v psychiatrické léčebně v Kroměříži. Neboť jsem nebyl schopen vyjít z domu a řídit auto. Teď vyjdu z domu řídím auto ale max 10km dál nemohu chytá mne úzkost.

💬 Začne mě píchat na hrudníku. Cítím, jak mi buši srdce a jakoby se na chvíli zastaví. Ta bolest často vystřeluje až do ruky, která mě pak brní. Vždy mám hrozný strach, že mám infarkt. Tlak mám pak 170, jsem úplně zpocená, vyplašená. Nejde se mi uklidnit.

💬 Neustále se pozoruju. Kontroluju, jestli nemám nějakou nemoc. Jenže se mi často stane, že se mi roztřesou ruce. Vím, že je to pravděpodobně ze stresu. Byla jsem i na vyšetřeních a nic nezjistili. Ale stejně dostanu velký strach, že to není normální, že mám Parkinsona, nebo roztroušenou sklerózu.”

💬 Strašně se bojím, že si ublížím. Vím, že je to blbost a nechci to udělat, ale podívám se třeba na nůž a napadne mě: “Co kdyby mi přeskočilo a vrazila bych si ho do krku?” Ta představa mě tak vyděsí, že se musím koukat jinam, nebo odejít pryč a uklidnit se.

Zdravím,

jsem Patrik Dráb

a stojím za projektem PaniKEY

 

Víc než 15 let se věnuju studiu psychoterapie. Studoval jsem u světových špiček v terapii v Americe a Austrálii.

Sám jsem tímto programem prošel. Po prvním týdnu mé každodenní úzkosti a paniky zmizely! Po měsíci jsem byl podstatně klidnější. Začal jsem si uvědomovat, jak často jsem cítil úzkost. Člověk to pochopí až ve chvíli, kdy vidí, jak může vypadat stav úplného klidu. Po roku jsem byl jiný člověk.

Teď pomáhám lidem projít stejnou cestou.

 

E-book

7 mindsetů pro zvládnutí úzkosti

Zdarma knížka, která vám osvětlí základní principy práce s úzkostí.

Limitovaná novinka!

 

 

 

Chci PDF!

Zprávy od vás

Pokud už nechcete jenom 24/7 válčit s úzkostí a čekat, kdy zas přijde, takhle to může vypadat po ní:

💬 ✅ Dobrý večer, Patriku, tak mám za sebou všechna videa :) Opravdu jsou naprosto boží. Pomalu začínám trénovat, zatím jen "preventivně", v každodenních situacích, abych si je zautomatizovala. Moji favoriti jsou první, druhá a poslední technika, hlavně ta poslední mi tedy přijde strašně moc užitečná a použitelná při všech možných příležitostech. Jinak opravdu zpracování i obsah mi přijdou naprosto parádní.

💬 ✅ Dobrý den, Jenom hlásím, že se stále zlepšuju. Paniky nejsou, více se hýbu a chodím mezi lidi. Děkuju za vaší pomoc.

💬 ✅ Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat za Vaši pomoc a podporu. Cítím se mnohem lépe, užívám si Nový Zéland i přestože je neustále co řešit. Měl jste pravdu, je to pro mě opravdu velká cesta, ale vše zvládám a za to vděčím i Vám. Naučila jsem se tady mít ráda život a mít ráda sama sebe a skvěle se mi daří. 

💬 ✅ Zdravím,toto cvičení je úžasné,na začátku mne velmi hřály nohy (což mi spouští úzkost za volantem) a během dýchání se mi to horko úplně vytratilo ,skvělé cvičení,které budu určitě praktikovat dál 👍🤝

💬 ✅ Dobrý večer, jsem u druhého videa a musím říct, že trénink první techniky mi pomohl zůstat celý den v dobré náladě i přes celkem vysoké nároky. Nikdy mě nenapadlo, jak moc jsou úzkosti spjaté s naším nevědomím a vždycky mě rozčilovalo, že  nejsem schopná si sama pomoci a úzkost překonat, když jsem zpětně viděla, jak jsou moje strachy a obavy nereálné a moje katastrofické scénáře se nikdy nenaplnily, o to větší mi ta videa a práce s nevědomím dávají smysl.

💬 ✅ Dobrý večer. Práve pred chvíľou som to skúsila a mám pocit, že som tie myšlienky naozaj prerušila. Zajtra to zase použijem. Každý si musí nájsť to svoje. Preto si chcem zase zajtra pozrieť videá, aby som si to lepšie ukotvila.

💬 ✅ Tak první cvičení dnes vyzkoušeno 😊 pro lepší predstavivost jsem si zapla do sluchatek prvně čas rano u rybník vzpominka na stanovaní a krasné rano v 5 pak jsem zkusila vzpominku od moře a pustila si zvuky moře a zafungovalo to paradně tep se mi během chvilky snížil 😊 tešim se na dalši cvičení

💬 ✅ Koukám průběžně na videa jsou super člověku hodně veci dojde ...jelikož mám  doma 2 letého chlapečka, tak musím studovat v mezičase 😉 večer se chystám na sepsání mých projevu úzkosti....u mě jde hlavně o zvarate, motání hlavy a jakoby derealizace  s tím že jsem už i vysledovala ve kterých situacích se mi stává nejčastěji což jsou obchody a uzavřené prostory,dále občas i při rizeni v autě  ...  Každopádně vaše videa mi dali jiný pohled na věc moc děkuji za ně 

Vše, co jsem se naučil za 27 let úzkosti a 10 let terapeutické praxe. 


PaniKEY

Za 5 dnů můžete umět vše potřebné, abyste se z každodenních úzkostí dostali sami.


✔️ bez léků a vedlejších účinků

✔️s pocitem jistoty, že víte, co dělat v každé situaci

✔️k dispozici, když vy potřebujete

 

Co budu chtít po vás

🗓️ V následujících 5 dnech:

📖 Mít otevřenou mysl vyzkoušet něco nového

⏱️Najít čas 3x5 minut denně na trénink

💪Být pevně odhodlaný svůj život změnit

🧩 Přemýšlet, jak cvičení zakomponujete do dalšího života


Co můžete čekat

😌Mí klienti hlásí 30-50% zlepšení úzkostí během prvního týdne 

🎛️ Plnou kontrolu nad úzkostí během měsíce

🎁 Díky PaniKEY a další práci dokážou během roku zůstat v přítomnosti a užívat si běžné věci


Přestaňte být obětí

🧒🏻 která přichází o zážitky s dětmi, které se už nikdy nevrátí

🤷‍♂️ Na kterou musí brát partner ohledy, když se má něco podnikat

⌛ která marní svůj vzácný životní čas

 

Tento systém jsem se v USA naučil získal za 700 $

vám ho nabízím za


1879,- Kč 

  

Dohromady získáte:


Teorie: Nastavení mysli

Strategie 1: Vnitřní resilience

Strategie 2: Psychologická disociace

Strategie 3: Technika barevné signatury

Strategie 4: Strategie poziční relaxace

Strategie 5: Psychomotorické kotvení klidu


Bonus:

Pojistka: Pokud po měsíci neucítíte změnu, vrátím vám všechny peníze.

Přístup: Přístup ke všem videům vám zůstane i po skončení programu.

Podcast: Nově se videa dají pustit i jako audio podcast například k běhu:)

Příčiny úzkosti:  Nechcete se úzkostí jen zbavit, ale jim i porozumět? Zdarma dostanete samostatný kurz Úzkost - cesta ven. Limitovaná nabídka.

 

Jdu do toho!

Jeden důvod, proč většina lidí nedokáže překonat svou úzkost

Hlavní důvod je tento: úzkost je nevědomý naučený vzorec. Nemůžeme řešit úzkost na vědomé úrovni. 

Pokud chceme úzkost dostat pod kontrolu, musíme to naučit naše nevědomí. V tom nám nepomohou chytré logické rady a vysvětlení na vědomé úrovni. 

Nepomohou nám ani prášky, které příznaky tlumí, ale nerozvíjí nic nového.

Potřebujeme se naučit nové myšlení, cítění a tělesné reakce. A potřebujeme to na nevědomé úrovni.

Meditace může pomoct. No je zaměřená spíš na osobní seberozvoj. Vymizení úzkostí přichází  jako důsledek někdy až za několik let.

Terapie může být nápomocná. Většina terapeutů v ČR však bohužel jde jen po povrchu a opakuje naučené techniky bez hlubšího porozumění. Ovlivnit nevědomí jim pak často trvá roky.

Proč si to však komplikovat, existuje cesta, jak měnit nevědomé vzorce přímo?

Díky nejmodernějším poznatkům z neuroplasticity mozku, kognitivně - behaviorální psychologie, solution - focused psychoterapie a klinické hypnózy jsme schopni dostat potřebné klíče přímo do zámku ve vaší nevědomé mysli a těla. Odemkneme tak cestu k nové budoucnosti. 

PaniKEY je soubor 5 jednoduchých klíčů,  kterými si můžete odemknout cestu do klidu.